Päevased seiklustegevused

Kohalik ja inspireeriv ülemeremaa pakub oma huvitava looduse ja ajalooga piiritult võimalusi laadida iga külastaja keha ja vaimu.

Tegevusest lähemalt


Pakume võimalust teha midagi teistsugust, põigata sõprade või kollektiiviga Eesti oma paradiisi - Pakri saartele. Kohalik ja inspireeriv ülemeremaa pakub oma huvitava looduse ja ajalooga piiritult võimalusi laadida iga külastaja keha ja vaimu. Päev on täpselt paras aeg ,et viia läbi teistsugune koosolek, motiveerida ja anda töötajatele uus hingamine, teha sõpradega midagi aktiivset ja meeldejäävat või korraldada üllatusena poissmeestele või tüdrukutele üks väga ilus päev.

Päevaste seikluste hinnakiri


Saada meile päring
Eraldi võib välja tuua võimalused, mis päevase seikluses võivad olla.

Koosolekud, konverentsid, sünnipäevad kõiki neid üritusi on võimalik pidada Pakritel.

Transport Tallinnast või muust linnast sadamasse ja tagasi, mere transport edasi-tagasi (Kurkse-Parki), toitlustus saarel, transport saarel (traktori safari), giid ja saare tutvustus, mere safari ekstarana ( ümber saare ja lihtsalt fun), iDoEvents seiklusmängud ja palju teisi erinevaid võimalusi. Võtke ühendust!
Teeme päeva koos lõbusaks!

Kellele sobib?


Lõbus päev Pakritel ei pane piire ette kellelegi, see sobib kõigile.

Vaatan veel iDoEvents tegevusi

IMG_8790-min

iDo - Archery


Uudne seiklusmäng, kus mängijad kasutavad spetsiaalseid vibusid ja pehmendustega nooli. Küllaldaselt adrenaliini pakkuv aga ohutu mäng.

Loe täpsemalt
paintball

iDo - Paintball


Paljudele adrenaliini otsivatele inimestele juba tuttav mäng. Pole midagi paremat, kui sõprade või kolleegidega pidada maha üks värvirohke lahing vabas looduses.

Loe täpsemalt
DSC_7091-2-min

iDo - BubbleBall


Suurepärane meeskonnamäng, kus iga mängija on ümbritsetud hiigelmulliga, mis muudab üksteisega põrkumise üheks lõbusimaks ja meeldejäävamaks osaks.

Loe täpsemalt
DSC_6870

iDo - HoverCastle


Võrratu kogemus vibuküttidele, kus veel lahingusse ei tõtta aga naudivad põnevate lendavate märkide tabamist või üksteisega mõõtu võtmist.

Loe täpsemalt

Võtke meiega ühendust

Palun kirjutage meile inimeste arv, kuupäev, kellaaeg ja koht.

iDoEvents OÜ


(+372) 53007543

info@idoevents.ee

IBAN EE372200221070944797