iDo - BubbleBall

Suurepärane meeskonnamäng, kus iga mängija on ümbritsetud hiigelmulliga, mis muudab üksteisega põrkumise üheks lõbusaimaks ja meeldejäävamaks osaks.

Vastased tõmbuvad!

Lähemalt


BubbleBall on hiigelsuur mullipall, mis ümbritseb inimest täielikult, jättes välja ainult jalad. Mullipalliga erinevate mängude ja tegevuste võimalusi on väga palju, mis muudab selle atraktiivseks kõikidele. Lõbus tuju on alati garanteeritud kõigile, kes pallide läheduses viibivad.
Kõige populaarsem tegevus mullipalliga on täiskontakt jalgpall.
Kes oleks osanud arvata, et üksteisega sõna otseses mõttes kokku jooksmine, põrkamine, veermine või hüppamine võib olla nii äge!

iDoBubbleBall hinnakiri


1 h iDoBubbleBall - 200 eurot (miinimum aeg 2h).
iDoBubbleBall pikemaks ajaks kui paar tundi - Hind kokkuleppel!

Hind sisaldab kõiki mänguks vajaminevaid tarvikuid, mängujuhti, mängukorraldust. Mänguks on piisav pisike maa-ala, mängu saab korraldada sisetingimustes (võimlad, sisehallid).

Tallinnas ja Harjumaal on kohaletulek tasuta, mujal Eestis lisandub transport.

Küsige pakkumist!
Küsige pakkumist ka mitmele tegevusele korraga!

Kellele sobib?


Meie mullipallid on 1,5 m diameetriga, mis on mõeldud nendele, kes on vähemalt 160 cm pikad. Kuid ärge muretsege - Mullipalliga leidub ka palju teisi tegevusi, mis on mõeldud just nendele, kes on lühemad kui 160 cm.


Lisainfo


Erinevad tegevused mullipalliga on ohutud, kuna pallide sees on kinnitusrihmad, millega fikseerime inimese turvaliselt. Mullipall on kvaliteetsest ja vastupidavast materjalist, mis talub ka väga suuri koormusi. Mullipall sobib nii sise- kui välistingimustesse.
Elu mulli sees on mõnus ja pehme!

Vaatan veel iDoEvents tegevusi

IMG_8790-min

iDo - Archery


Uudne seiklusmäng, kus mängijad kasutavad spetsiaalseid vibusid ja pehmendustega nooli. Küllaldaselt adrenaliini pakkuv aga ohutu mäng.

Loe täpsemalt
paintball

iDo - Paintball


Paljudele adrenaliini otsivatele inimestele juba tuttav mäng. Pole midagi paremat, kui sõprade või kolleegidega pidada maha üks värvirohke lahing vabas looduses.

Loe täpsemalt
adventure-backlit-dawn-dusk-207896 (1)-min (1)

Päevased seiklustegevused


Pakume võimalust teha midagi teistsugust, põigata sõprade või kollektiiviga Eesti oma paradiisi - Pakri saartele.

Tegevusest lähemalt
DSC_6870

iDo - HoverCastle


Võrratu kogemus vibuküttidele, kus veel lahingusse ei tõtta aga naudivad põnevate lendavate märkide tabamist või üksteisega mõõtu võtmist.

Loe täpsemalt

Võtan ühendust

Palun kirjutage meile inimeste arv, kuupäev, kellaaeg ja koht.

iDoEvents OÜ


(+372) 53007543

info@idoevents.ee

IBAN EE372200221070944797